CD Uspávanky - Prezuvky.sk

 
 
 
 

CD Uspávanky

 
Uspávanky - CD
Novinka

Uspávanky - CD

Nech sa vám všetkým, malým i veľkým, dobre počúva a zaspáva…
14,00 €

 
 

Láska k hudbe už v brušku

 

To, že deti vnímajú hudbu ešte pred narodením, je nám všetkým dobre známe, preto by mamičky nato nemali zabúdať a svojím ratolestiam v brušku spievať, alebo hudbu púšťať z CD nosičov. Dieťatko sa na základe hudby dokáže v maminkinom brušku pri príjemnej a pomalej hudbe upokojiť, zatiaľ čo pri agresívnej hudbe rozrušiť. Deti pri počúvaní hudby prežívajú relaxáciu a veľké uvoľnenie. Hudba najmenším detičkám pomáha pri osvojovaní rečových schopností, či rozvíja kognitívne schopnosti. Už v brušku si dieťa osvojuje hudobný vkus a reaguje cez hudbu na množstvo emócií.

 

Sladké zaspávanie

 

Uspávanky sú neoddeliteľnou súčasťou folklóru, ktorá prežila až do dnešných dní. Prosté, melodické piesne od pradávna pomáhali maminkám preniesť  svoje dieťa do sladkého sveta snov a ani dnes nestratili nič na sile. Mamičky od nepamäti malým nespavcom spievali uspávanky, dnes už veľmi nespievajú, a možno nie preto, že nechcú, ale, že spievať jednoducho nevedia. Preto sú tu CD uspávanky, ktoré sa o všetko postarajú. Príjemné melódie CD uspávaniek, dovedú vašu ratolesť do ríše snov a pri tom ich naučia melódií a riekankám, dokonca im snáď privodia  i krásne sny.

 

Keď už svojim deťom na dobrú noc nespievate, ale púšťate uspávanky na CD, je dobré keď pri dieťati aspoň ste, hladkáte ho, držíte a usmievate sa naň. Tak si vytvárate s dieťaťom neoceniteľné puto a vaše dieťa bude spokojnejšie a šťastnejšie.

 

Inteligentnejšie dieťa vďaka hudbe

 

Rovnako ako srdce, aj ľudský mozog je generátorom rytmov, hudba podporuje pamäť, matematické, verbálne, aj analytické schopnosti. Dokonca má vplyv na celkovú inteligenciu a efektívnosť myslenia. Hudba rozvíja emocionálne a sociálne zručnosti a schopnosť vyjadriť sám seba, svoje pocity. Mozgu je rytmus vlastný, tak prečo nevyužiť CD uspávanky, veď nie len upokojujú a uspávajú, ale majú obrovské množstvo priaznivých vplyvov na naše deti. Vyberte si CD uspávanky v e-shope Prezuvky.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia