Papuče báger béžový farebný 100015-4B6I

 
 
 
 

Detská obuv do 3 rokov

Papuče bager béžový farebný
zväčšiť obrázok
NovinkaExkluzívne
Papuče bager béžový farebný
Papuče bager béžový farebný
Papuče bager béžový farebný
Papuče bager béžový farebný
Papuče bager béžový farebný
 

Papuče bager béžový farebný

Papučky s uzavretou špicou zo 100 % bavlny s inovatívnymi prvkami, so stielkou z „pamäťovej“ peny a prírodnej podšívkovej ECO kože (chromfree).
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:100015-4*B6I
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 10 - 15 pracovných dni
Veľkosti:
Veľkosť EU: 17, Veľkosť UK: 1‚5: 20,90 €
:
Tabuľka veľkostí

Tvar špičky s dôrazom na typicky detský dominantný palček zabezpečuje dostatočný priestor pre prsty. Elastická stielka zvyšujúca komfort pri chôdzi je z kombinácie „pamäťovej“ peny a prírodnej podšívkovej ECO kože (chromfree). Optimálne sa prispôsobí anatomickému 3D tvaru detského chodidla v pozdĺžnom aj priečnom profile s dôrazom na vytvorenie pätnej jamky. Táto v spolupráci s opätkom podporuje kolmé postavenie päty voči podložke ako prevenciu proti vybočeniu piat (valgozita, varozita). Podošva je pružná, ohybná, z materiálu na báze prírodného kaučuku s výrazným protišmykovým efektom aj na hladkých a lesklých povrchoch . Tenký klin z pružného materiálu v časti podošvy pod pätou tlmí nárazy na citlivú pätovú kosť pri skákaní a behaní na tvrdých povrchoch, na ktorých sa deti prevažne pohybujú. Päta nohy mierne zvýšená voči podložke podporuje funkčnú zdatnosť nôh. Chôdza v takejto obuvi je pružnejšia a menej únavná.

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia