Detské batohy - Prezuvky.sk

 
 
 
 

Detské batohy

 
Klasická pánska domáca obuv v praktických tmavších farbách.
12,00 €

 
 

Deti a batožina

 

Dieťa v predškolskom veku už väčšiu časť dňa trávi mimo domu a pri sebe potrebuje pár vecí, ktoré bude mať stále po ruke. Či už sa chystá len na prechádzku do mesta, na turistiku, do škôlky, či školy, potrebuje mať pár vecí aj vaše dieťa neustále pri sebe, aby sa cítili hrdo a ako dospelák.  

 

Čo správny detský batoh potrebuje?

 

Zo zdravotného hľadiska je najzdravšou batožinou práve detský batoh, ktorý ale musí spĺňať pár kritérií, aby bol pre vašu ratolesť zdravotne nezávadný. Dôležitá je správna veľkosť, detský batoh nesmie dole ani hore presahovať chrbticu dieťaťa, musí dokonale sedieť, nesmie dieťa nikde tlačiť a posúvať sa po chrbtici. Ďalšou dôležitou vecou na detskom batohu sú popruhy, ktoré musia byť v prvom rade nastaviteľné, aby sa dieťaťu batoh prispôsobil.  Nezabúdajte ani na veľkosť, dieťa by nikdy nemalo niesť na sebe vyššiu hmotnosť ako je 15% jeho telesnej hmotnosti. Preto, čím je batoh ľahší sám o sebe, tým sa doňho zmestí viac vecí. Do detského batoha sa väčšinou zmestí práve desiata, pitie, oblečenie na prezlečenie a nejaká tá hračka bez ktorej sa vaše dieťa nezaobíde. Na detskom batohu sú dôležité aj malé praktické detaily, ako je sieťka na fľašku, na boku batoha, reflexné prvky, ktoré vašu ratolesť ochránia v zlej viditeľnosti, či rôzne malé vrecká, do ktorých si vaše deti budú schovávať drobnosti. 

 

Vtipné batohy na detských pleciach

 

My dospelí musíme pozerať na funkčnosť detských batohov, no tá deti nezaujíma a preto je dôležitý aj vzhľad batohu. Ak je detský batoh funkčný, ale dieťaťu sa nepáči, tak aj tak ho nebude nosiť a batoh tým pádom bude úplne zbytočný.  Preto je dôležitý aj dizajn detského batohu. Dnes nájdete rôzne farebné kombinácie a kreslené vtipné motívy, a je len na vašej ratolesti, ktorý si vyberie. Tým budete spokojní  vy, aj vaša ratolesť.

 

Vyberte si z ponuky nášho e-shopu Prezuvky.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia