Tepláky trakové zateplené

 
 
 
 

Detské oblečenie

Tepláky trakové čierne zateplené - GOTS
zväčšiť obrázok
ObľúbenéOdporúčame
Tepláky trakové čierne zateplené - GOTS
Tepláky trakové čierne zateplené - GOTS
Tepláky trakové čierne zateplené - GOTS
 

Tepláky trakové čierne zateplené - GOTS

Tepláky na traky. Návrhy a dizajn Milamal. Vyrobené zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS. Ušité na Slovensku. Hrubšia teplákovina.
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:TEPLAKY0*TRAK.CIERNE ZATEPLENE
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 14 dní
Veľkosti:
Výber veľkosti oblečenia: 62 – 68: 30,50 €
:
Tabuľka veľkostí

Tepláky na traky vhodné na jeseň a zimu, sú velmi pohodlné a stanú sa obľúbeným kúskom pre váše dieťa. Dvojčíslie a 2 gombíky na trakoch umožnia dlhšie nosenie. Dajú sa ovinúť a spraviť z nich kraťasy.

Prečo sme sa rozhodli používať BIO materiály?

BIO materiály majú veľa pozitív. Nespôsobujú nijakú záťaž pre pôdu a podzemné vody. Neohrozujú ani zdravie pestovateľov a pracovníkov, ktorí s ňou prichádzajú do kontaktu. Pri pestovaní biobavlny sa používa iba najkvalitnejšie hnojivo. Pestovatelia používajú staré techniky na odlákanie hmyzu a škodcov, pôdu obrábajú ručne a nevyužívajú detskú prácu. Na poliach s biobavlnou sa dodržiava vysoký štandard pracovnej etiky. Pri farbení biobavlny sa nevyužívajú nijaké zdraviu škodlivé chemikálie.

Pri konvenčných materiáloch sa pri výrobe obyčajného trička požije asi štvrť kilogramu chemikálií, ktoré sa postupne uvoľňujú do kože. Okrem toho sú bio materiály veľmi príjemné, pôsobia antistresovo, majú termoregulačné vlastnosti, sú hypoalergénne a nedráždia citlivú pokožku. Ocenia to najmä mamičky detí alebo ľudia, ktorí majú pokožku náchylnejšiu na podráždenie.

Oblečenie je mäkké, príjemné a aj po viacerých praniach drží farbu i tvar. Dedia ho súrodenci a stále vyzerá ako nové.

Kvalita bio materiálov sa dá rozpoznať aj podľa ich certifikátov. V oblasti textilu medzi najlepšie patria tie, ktoré majú certifikát GOTS. Ak hľadáte naozaj kvalitné oblečenie, je certifikované bio oblečenie naozaj dobrá voľba.  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia