Papuče s otvorenou špicou cyklamenové 100014-4CUI

 
 
 
 

Inovatívne papučky s otvorenou špicou

Papuče cyklamenové
zväčšiť obrázok
NovinkaExkluzívne
Papuče cyklamenové
Papuče cyklamenové
Papuče cyklamenové
Papuče cyklamenové
 

Papuče cyklamenové

Papučky s otvorenou špicou zo 100 % bavlny s inovatívnymi prvkami, so stielkou z „pamäťovej“ peny a prírodnej podšívkovej ECO kože (chromfree).
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:100014-4*CUI
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 10 - 15 pracovných dni
Veľkosti:
Veľkosť EU: 17, Veľkosť UK: 1‚5: 20,90 €
:
Tabuľka veľkostí

Tvar špičky s dôrazom na typicky detský dominantný palček zabezpečuje dostatočný priestor pre prsty. Elastická stielka zvyšujúca komfort pri chôdzi je z kombinácie „pamäťovej“ peny a prírodnej podšívkovej ECO kože (chromfree). Optimálne sa prispôsobí anatomickému 3D tvaru detského chodidla v pozdĺžnom aj priečnom profile s dôrazom na vytvorenie pätnej jamky. Táto v spolupráci s opätkom podporuje kolmé postavenie päty voči podložke ako prevenciu proti vybočeniu piat (valgozita, varozita). Podošva je pružná, ohybná, z materiálu na báze prírodného kaučuku s výrazným protišmykovým efektom aj na hladkých a lesklých povrchoch . Tenký klin z pružného materiálu v časti podošvy pod pätou tlmí nárazy na citlivú pätovú kosť pri skákaní a behaní na tvrdých povrchoch, na ktorých sa deti prevažne pohybujú. Päta nohy mierne zvýšená voči podložke podporuje funkčnú zdatnosť nôh. Chôdza v takejto obuvi je pružnejšia a menej únavná.

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia