Papuče s otvorenou špicou psíček a mačička béžové

 
 
 
 

Papučky sandálkové s otvorenou špicou

Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
Papuče psíček a mačička béžové
 

Papuče psíček a mačička béžové

Obujte deťom rozprávkové papučky a nechajte ich, aby si tvorili vlastný príbeh. Výnimočná kolekcia papučiek RAK vznikla v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Krásne pohodlné papučky s otvorenou špičkou, ktoré patria k najpredávanejším vzorom.
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:1-100014*PMB
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 14 - 17 dní
Veľkosti:
Veľkosť EU: 17, Veľkosť UK: 1‚5: 16,10 €
:
Tabuľka veľkostí

Obujte deťom rozprávkové papučky a nechajte ich, aby si tvorili vlastný príbeh. Výnimočná kolekcia papučiek RAK vznikla v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Vďaka ich starostlivej práci s umeleckými dielami sme dostali možnosť spracovať príbehy O psíčkovi a mačičke, ktoré pozná azda každý z Vás. Kultové ilustrácie Josefa ČAPKA sme v  spolupráci so Zuzkou Hruškovou a  firmou Florapint preniesli na papučky a tak budú kroky Vášho dieťatka sprevádzať každý deň.

Navštívte SNG, kde okrem iných pútavých aktivít nájdete pre tých najmenších napríklad program Malé Divy.
Viac informácii získate na www.sng.sk.

Tieto ilustrácie a množstvo ďalších diel zo zbierok slovenských galérií nájdete na www.webumenia.sk.

Popis: Josef Čapek. Ilustr. z knihy Rozprávky o psíčkovi a mačičke. Okolo 1928. SNG

Detské  papuče, sandálkového strihu s otvorenou špicou so zapínaním na "suchý zips ",  určené pre deti do 3 - 4 rokov.Papučka je ľahká, pružná vyrobená z textilu ( zo 100% bavlny ), ktorý zabezpečuje priedušnosť a dokonalú prispôsobilosť tvaru nohy. Stielka papučky je v časti klenku vyplnená penovým materiálom, čo zabezpečuje dieťaťu pohodlnú chôdzu a podporuje zdravý vývoj nohy. Papučky sú určené do interiéru ako prezúvková obuv. Majú certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho boli posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a odborníkov na obuv, na základe čoho získali licenciu na používanie ochrannej známky " Žirafa " a " Česká kvalita ".

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia