Zimné papučky - Prezuvky.sk

 
 
 
 

Papučky zimné

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Chcete aby vaše dieťatko mohlo hneď nosiť doručenú obuv a nečakať na výmenu veľkosti? Stačí tak málo! Pozrite si naše video a zmerajte chodidlo vášho dieťatka.
KORDULA
Novinka

KORDULA

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.
23,20 €
KRYŠPÍN
Novinka

KRYŠPÍN

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.
23,20 €

 
 

Nohy v pohodlí vášho domova

„Poďte dnu a vyzujte sa prosím. Chcete papuče?“ Túto vetu sme už počuli všetci po príchode na návštevu. V Čechách i na Slovensku sa doma radi prezúvame do pohodlnejšej obuvi. Či už sú to domáce šľapky, alebo celé papuče. Zatiaľ čo domáce šľapky nemajú pätu a môžu mať aj vykrojenú špičku, celé papuče sú s uzavretou špičkou a zvyčajne siahajú až ku členkom. Kvôli svojmu vzhľadu sa papuče nosia výhradne doma. No niekto sa do papúč prezúvajú aj v práci, i keď viacerí uprednostňujú na prezúvanie v práci šľapky. Dôvod je prostý, nechceme totiž tráviť celý deň v uzavretej obuvi.  Tu je dobré myslieť na zdravotnú podrážku, ktorá podporuje správne tvarovanie klenby, takže naše chodidlá netrpia.  Ak kupujete papuče pre návštevy, odporúča sa kúpiť modely s antibakteriálnou vložkou. Tieto papučky zoženiete aj so zdravotnou podrážkou.

 

zimné papučky

Zimné papučky, spokojné nôžky

Určite tiež všetci dobre poznáme pocit nepríjemných studených nôh. Hlavne keď je von nepriaznivé počasie, radi sa doma vyzujeme zo zimnej vysokej a ťažšej obuvi a na nôžky si nasadíme papuče, v zimnom období sú najlepšie zimné papuče, ktoré naše nohy príjemne zohrejú a ponúknu im zaslúžený oddych. Možno si vybrať s veľkého výberu zimných papúč,  ktoré majú výbornú termoregulačnú schopnosť , nožičky sú tak celý čas v teple a priedušné. Zimné papučky by mali mať okrem teplej a príjemnej stielky na dotyk aj ľahkú, pružnú a protišmykovú podrážku, aby sa Vám pohodlne, mäkko a bezpečne chodilo aj doma.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia