Detská obuv - papuče uzavreté psíček a mačička VIANOČNÉ

 
 
 
 

Papučky

Papuče psíček a mačička VIANOČNÉ
zväčšiť obrázok
NovinkaLimitovaná edícia
Papuče psíček a mačička VIANOČNÉ
Papuče psíček a mačička VIANOČNÉ
Papuče psíček a mačička VIANOČNÉ
 

Papuče psíček a mačička VIANOČNÉ

Obujte deťom rozprávkové papučky a nechajte ich, aby si tvorili vlastný príbeh. Výnimočná kolekcia papučiek RAK vznikla v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Papučky sú pohodlné, ľahké a umožňujú komfortnú chôdzu.
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:2-943022*PMV
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 14 dní
Veľkosti:
Veľkosť EU: 23, Veľkosť UK: 6: 16,10 €
:
Tabuľka veľkostí

Obujte deťom rozprávkové papučky a nechajte ich, aby si tvorili vlastný príbeh. Výnimočná kolekcia papučiek RAK vznikla v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Vďaka ich starostlivej práci s umeleckými dielami sme dostali možnosť spracovať príbehy O psíčkovi a mačičke, ktoré pozná azda každý z Vás. Kultové ilustrácie Josefa ČAPKA sme v  spolupráci so Zuzkou Hruškovou a  firmou Florapint preniesli na papučky a tak budú kroky Vášho dieťatka sprevádzať každý deň.

Navštívte SNG, kde okrem iných pútavých aktivít nájdete pre tých najmenších napríklad program Malé Divy.
Viac informácii získate na www.sng.sk.

Tieto ilustrácie a množstvo ďalších diel zo zbierok slovenských galérií nájdete na www.webumenia.sk.

Popis: Josef Čapek. Ilustr. z knihy Rozprávky o psíčkovi a mačičke. Okolo 1928. SNG

Detská domáca obuv - papuče, s gumotextilným pásikom cez priehlavok určená pre deti cca od 2 do 10 rokov. Papuča je ľahká, pružná, vyrobená z textilu (zo 100%-nej bavlny), ktorý zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru nohy. Stielka papučky je vyrobená v kombinácii s anatomicky tvarovaným klenkom, čo zabezpečuje dieťaťu pohodlnú a bezpečnú chôdzu a podporuje zdravý vývoj nohy. Obuv je určená ako prezúvková obuv do domácností, škôlky, školy a podobne. Papuče nie sú vhodné na voľnočasové športové aktivity v telocvični, na školskom ihrisku a podobne. Obuv má certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho bola posudzovaná komisiou odborníkov a špecialistov z pohľadu ortopédie, pediatrie, modelingu obuvi, technológie výroby a použitých materiálov, na základe čoho získala licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia