Detská obuv -papuče uzavreté béžový telefón

 
 
 
 

Papučky

Papuče telefón béžové
zväčšiť obrázok
NovinkaLimitovaná edícia
Papuče telefón béžové
Papuče telefón béžové
Papuče telefón béžové
Papuče telefón béžové
Papuče telefón béžové
 

Papuče telefón béžové

Detská obuv - papuče v rôznom farebnom prevedení, s možnosťou výberu pre dievčatká a chlapcov z viacerých farieb a motívov. Papučky sú pohodlné, ľahké a umožňujú komfortnú chôdzu.
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:2-943022*T1
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 14 dní
Veľkosti:
Veľkosť EU: 23, Veľkosť UK: 6: 14,50 €
:
Tabuľka veľkostí

Detská domáca obuv - papuče, s gumotextilným pásikom cez priehlavok určená pre deti cca od 2 do 10 rokov. Papuča je ľahká, pružná, vyrobená z textilu (zo 100%-nej bavlny), ktorý zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru nohy. Stielka papučky je vyrobená v kombinácii s anatomicky tvarovaným klenkom, čo zabezpečuje dieťaťu pohodlnú a bezpečnú chôdzu a podporuje zdravý vývoj nohy. Obuv je určená ako prezúvková obuv do domácností, škôlky, školy a podobne. Papuče nie sú vhodné na voľnočasové športové aktivity v telocvični, na školskom ihrisku a podobne. Obuv má certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho bola posudzovaná komisiou odborníkov a špecialistov z pohľadu ortopédie, pediatrie, modelingu obuvi, technológie výroby a použitých materiálov, na základe čoho získala licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".

 

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia