Pršiplášte - Prezuvky.sk - detská obuv, detské topánky, capačky, papuče

 
 
 
 

Pršiplášte

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Praktický detský pršiplášť s veselým motívom pre sychravé dni. Predáva sa vo veľkostiach 3/4, 5/6 rokov. Pršiplášť je vyrobený z mäkčeného PVC.
9,50 €
Praktický detský pršiplášť s veselým motívom pre sychravé dni. Predáva sa vo veľkostiach 3/4, 5/6, 7/8 rokov. Pršiplášť je vyrobený z mäkčeného PVC.
9,50 €
Praktický detský pršiplášť s veselým motívom pre sychravé dni. Predáva sa vo veľkostiach 3/4, 5/6, 7/8 rokov. Pršiplášť je vyrobený z mäkčeného PVC.
9,50 €
Pršiplášť KRTKO
Obľúbené

Pršiplášť KRTKO

Praktický detský pršiplášť, s vakom na prezuvky a veselým motívom pre sychravé dni. . Pršiplášť je vyrobený z materiálu PEVA, jeho výhodou je nižšia hmotnost oproti PVC, odolnost proti nižším teplotám a recyklovateľnosť.
10,90 €

 
 

Skryte svoje dieťa pred dažďom

 

Islandské príslovie hovorí  „Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie.“  Čo sa týka vlhkého a upršaného počasia nás dospelých dokáže plnohodnotne ochrániť dáždnik, ale čo naše ratolesti, ktorých pri objavovaní, chodení, behaní neodradí ani dážď?

 

Letná, slnečná a horúca prechádzka sa veľmi jednoducho môže zmeniť na utekanie pred búrkou, či letným spŕchnutím. My dospelí aj premočenie na kosť zvládneme a nepoloží nás s horúčkou do postele, no tu musíme myslieť hlavne na naše ratolesti. Dáždnik je v takýchto chvíľach nepraktický a v batohu či v kabelke zaberá zbytočne veľa miesta. Pre deti je najvhodnejšia alternatíva do daždivého počasia určite pršiplášť! Preto by sme ho mali nosiť neustále zo sebou. Pršiplášť je praktický, nezaberie veľa miesta a naše deti udrží v suchu.

 

Pršiplášť na každú príležitosť

 

Pre deti nie je daždivé počasie depresívne, práve naopak, deti radi skáču do mlák a cákajú vodu všade okolo seba. Preto je pre nich dôležité nepremokavé oblečenie, pršiplášť, ktorý ich ochráni pred chladným dažďom a udrží ich v suchu. Pršiplášť pre deti nie je len záležitosť do hôr, ale aj do školy, škôlky, či na vychádzku do mesta. Existuje množstvo farebných a obrázkových variácií pršiplášťov. Je len na vás, ktorý pre dieťa zvolíte, alebo ktorý si zvolí vaše dieťa. Pršiplášť možno vybrať z rôznych strihov. Jednoduché je pončo, ktoré sa ale viac hodí na turistiku či na šport, ale to najmä pre dospelých. Klasický strih aj s rukávmi je pre dieťa vhodnejší a spoľahlivejší. Chráni vaše dieťa zo všetkých strán, udržuje ho v suchu a dovoľuje mu sa hrať aj v tom najhoršom počasí.

 

Ľahko a farebne

 

Vďaka ľahkému materiálu z ktorých sa pršiplášte vyrábajú (PEVA, či PVC materiál) sú ľahučké, čiže ich vaše dieťa na sebe vôbec necíti a dajú sa veľmi jednoducho umyť od rôznych nečistôt, ktoré dieťa v daždi na seba nalepí.

 

Pršiplášť zoženiete v rôznych farebných prevedeniach, a tak ho môžete zladiť s gumákmi, či vaším dáždnikom. Čím sa pršiplášť nestáva len praktickou a nepremokavou záležitosťou, ktorá chráni vaše dieťa pred kvapkami dažďa, ale plní aj estetickú funkciu a je výborným módnym doplnkom.

 

V ponuke e-shopu Prezuvky.sk nájdete krásne farebné detské pršiplášte so vzormi a obrázkami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia