Detské tenisky - URBAN

 
 
 
 

Detské tenisky

URBAN
zväčšiť obrázok
ExkluzívneNovinka
URBAN
URBAN
URBAN
URBAN
 

URBAN

Pri kúpe týchto detských tenisiek si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok. Pri voľnočasových aktivitách sa budú nôžky Vášho dieťatka cítiť komfortne.
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:100016-3*URBAN
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 14 dní
Veľkosti:
Veľkosť EU: 19, Veľkosť UK: 3: 30,10 €
:
Tabuľka veľkostí
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
 • BOY
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 38,20 €
  ušetríte: 1,91 €
  36,29 €
 • MEREDITH
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 36,50 €
  ušetríte: 1,83 €
  34,67 €
 • Pančuchy na traky šedé
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 7,70 €
  ušetríte: 0,39 €
  7,31 €
Pridať označené ponuky, spolu s URBAN
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Detská obuv v štýle " tenisiek " na šnurovanie určená pre deti cca do 6 rokov. Detské tenisky sú ľahké, pružné vyrobené v kombinácii textilu "keper"zo 100% - nej bavlny a prírodnej kože. Tieto materiály zabezpečujú priedušnosť a dokonale sa prispôsobujú tvaru nohy. Členkový strih, výstuž päty a anatomicky  tvarovaná vkladacia stielka zabezpečia dieťaťu pohodlnú a bezpečnú chôdzu a podporujú zdravý vývoj detskej nohy. Pri výrobe anatomickej vkladacej stielky z prírodnej podšívkovej kože je použité len disperzné (vodou riediteľné) lepidlo, teda lepidlo bez obsahu škodlivých organických rozpúšťadiel. Obuv ma certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho bola posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a špecialistov na výrobu obuvi, na základe čoho získala licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".Detské tenisky sú určené predovšetkým na voľnočasové aktivity dieťaťa v exteriéri pri suchom počasí. Pri daždivom počasí je vhodné tenisky ošetriť vodeodolným sprayom na textil a brúsenú kožu.

 

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia