Vložky do topánok

 
 
 
 

Vložky do topánok

 
Vložky do topánok
Obľúbené

Vložky do topánok

Anatomicky tvarovaná detská vkladacia stielka  pre podporu zdravých chodidiel vášho dieťaťa.Vkladacie stielky sú určené pre modely zobrazené dole.
1,50 €

 
 

Zdravé nohy

 

Naše chodidlá keď sa narodíme sú zväčša úplne v poriadku. Prvé problémy sa začínajú vyskytovať až neskôr, čo si spôsobujeme sami zlým obutím. Naše chodidlo je uspôsobené na mäkký povrch a dnes sa pohybujeme najmä po tvrdom teréne ako je asfalt, podlahy a pod. čím naša noha trpí a deformuje sa už od malička. Aby sme takýmto problémom predišli je nutné mať nie len správnu obuv, ale dobré je mať v topánkach aj vložky.

 

Pre koho a prečo vložky do topánok

 

Vložka v topánke dostáva telo do požadovanej stability. V drahých a kvalitných topánkach je aj kvalitná vložka, no ak ste zistili, že aj v kvalitných topánkach sa kvalitná vložka nenachádza, je dobré do nej investovať. Kvalitné vložky do topánok sú lisované vo formách, ktoré sa po čase opotrebujú a je nutné vytvoriť novú formu, tým sa náklady na kvalitnú vložku do topánok znásobujú. Aj kvalitná vložka do topánok má svoje dôležitosti. Vložka do topánok by mala mať hlbokú pätu pre absorpciu nárazu, mala by byť správne anatomicky tvarovaná, antibakteriálna, aby zabezpečila pohodlnú chôdzu a bezpečie pre chodidlo. To všetko chodidlo pre správny a zdravý vývoj potrebuje. 

 

Komfort pre chodidlo

 

Funkčné vložky zvyšujú komfort pre vaše pohodlie, rozkladajú hmotnosť na celú plochu chodila a vám a vášmu dieťatku sa chodí pohodlnejšie. Vložky do topánok taktiež upravujú spadnutú klenbu na chodidle, upravujú zlé držanie tela, pomáhajú pri bolesti chrbtice, kolien, alebo bedrových kĺbov, pomáhajú aj pri rastových problémoch dospievajúcich detí a chránia naše chodidlo pred tým aby nebolo ploché. Zainvestovať do správnych vložiek do topánok, nie je pre zdravie našich nôh vôbec zlý nápad. Vyberte si z našej ponuky na stránke Prezuvky.sk

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia