O nás

 
 
 
 

O nás

GugenioV roku 2016 sme u nás v RAKu cítili potrebu posunúť dopredu nielen našu výrobu, ale aj servis, ktorý svojim veľkým a predovšetkým malým zákazníkom ponúkame. Vznikol tak internetový obchod Gugenio.sk, ako modernejší, prívetivejší a prehľadnejší nástupca stránky www.prezuvky.sk. Slovko Gugenio je novotvar a predstavuje meno nášho maskota. Ten Vás sprevádza celým nákupom – od výberu až po prípadnú reklamáciu. Tá je aj vďaka individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi oveľa jednoduchšou a menej stresujúcou záležitosťou.

Gugenio.sk je internetový obchod ako každý iný. Má svoju peknú grafiku, rôzne šuflíčky, v ktorých nájdete vytúžený tovar aj nákupné podmienky. Výnimočný sme tým, že sa snažíme kvalitný tovar nielen predávať, ale adekvátne k tomu prispievame aj k radosti a zážitku z nákupu. Na stránke preto nájdete nielen voľne stiahnuteľnú omaľovánku Gugenia a vystrihovačku, ale napríklad aj kreslený komix, ktorý Vás krok po kroku prevedie určením správnej veľkosti obuvi. To môže byť pri online predaji skutočne problém. No ak by sa to predsa len nepodarilo, tak sme pre vás nakreslili aj obrázok toho, ako prebieha bezplatná výmena topánočiek nesprávnej veľkosti.

Kvalitná detská obuv značky RAK však nie je jediným tovarom, ktorý u nás nájdete. V roku 2018 sme pod značkou GUGENIO vytvorili aj kolekciu detského oblečenia ušitého z bio bavlny s GOTS certifikátom. Veríme, že postupne sa tento certifikát stane štandardom v oblasti detskej módy.

A aby sme nezabudli! Kedže značka RAK je na trhu už 25 rokov, je vysoko pravdepodobné, že papučky od nás ste drali v škole aj vy. Do e-shopu Gugenio.sk sme preto zaradili aj štýlové bodkované prezuvky pre dospelákov, aby ste sa opäť cítili ako za mlada ;). Veríme, že nadšenie, ktoré vkladáme do svojej práce, sa prejaví aj na Vašej spokojnosti s nákupom v e-shope Gugenio.sk.

S láskou RAK s. r. o. a Gugenio.sk

 
 
 
Certifikát + Žirafa

certificatelicenciacertificate2licenčné oprávnenícertifikát2certifikát3certifikát4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia