Gumáky - Prezuvky.sk

 
 
 
 
 
 

V suchu do vody

 

Počasie  sa bohužiaľ nedá vybrať a my sme s deťmi nútení chodiť von aj za toho najnepriaznivejšieho počasia. V takomto prípade sú najideálnejšie detské gumáky, ktoré nožičky našich ratolestí pri ich vodných hrách udržia v suchu a my sa s deťmi nemusíme vyhýbať každej vodnej nástrahe na chodníku.

 

Detské gumáky, topánka ako každá iná

 

U detských gumákov, ako pri každej inej detskej obuvi je dôležitých pár bodov, ktoré je dobré dodržať. Dôležitý je materiál. Väčšina gumákov je vyrobená z PVC, alebo z gumy. Tie najkvalitnejšie sú gumové, ktoré sú vyrábané z prírodného kaučuku.  Taktiež je dôležitá vnútorná podšívka. Ak vyberáte pre svoje dieťa gumáky, uistite sa, že vnútro gumákov je podšité látkou. Detská nožička sa veľa potí a je dôležité, aby sa pot vsiakol. Výhodou je ak detské gumáky majú vyberateľnú stielku, ktorá pomáha pri jednoduchšom sušení gumákov. Základ dobrých detských gumákov je podrážka. Tá musí byť pevná, hrubá a s výrazným vzorom, ktorý detskú nožičku chráni pred pošmyknutím v mokrom a zablatenom teréne. Niektoré detské gumáky majú dokonca textilnú nadstavbu z látky s gumovou šnúrkou, ktorá po stiahnutí slúži nato, aby ani kvapka vody neprenikla do vnútra gumákov. Ak sa Vaše dieťa hrá v hlbokej vode, alebo voda špliecha vysoko, tak sa nemusíte obávať, že ponožky a vnútro gumákov bude premočené. Tak si nepriaznivé počasie užijete vy, aj vaše dieťa.

 

Farebne a štýlovo do mláky

 

Detské gumáky sa vyrábajú v mnohých farebných kombináciách a s rôznymi kreslenými potlačami, je len na Vás, alebo na dieťati, ktoré si vyberie. Tak sa gumáky stávajú aj atraktívnym módnym doplnkom, ktorý v prípade vašej ratolesti stačí doplniť o farebný pršiplášť a dieťa je tak pripravené do daždivého počasia. Dokonca nemusíte zabudnúť ani vo vašom prípade na gumáky a spoločne s vašimi deťmi sa môžete vrátiť do čias svojho detstva.

 

Z našej ponuky gumákov v e-shope Prezuvky.sk si vy aj vaše dieťa určite vyberiete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia