Detská obuv - topánky HEIDI

 
 
 
 

Topánky na suchý zips

HEIDI
HEIDI
HEIDI
 

HEIDI

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok. EXKLUZÍVNE !!!
Výrobca:RAK spol. s r.o.
Kód produktu:00207-1E*HEIDI
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 14 dní
Veľkosti:
Veľkosť EU: 19, Veľkosť UK: 3: 42,40 €
:
Tabuľka veľkostí
Špeciálne ponuky platné iba s kúpou tohoto produktu
 • PÚPAVA
  zľava 10%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 30,10 €
  ušetríte: 3,01 €
  27,09 €
 • Papuče žltá bodka
  zľava 10%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 10,90 €
  ušetríte: 1,09 €
  9,81 €
 • JANITA
  zľava 10%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 14 dní
  Cena: 36,50 €
  ušetríte: 3,65 €
  32,85 €
Pridať označené ponuky, spolu s HEIDI
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Detská vychádzková obuv s praktickým zapínaním na " suchý zips "určená pre deti do 6 rokov. Je ľahká, pružná, vyrobená z prírodnej kože vrátane podšívky, ktorá zabezpečuje priedušnosť a dokonale sa prispôsobí tvaru nohy. Členkový strih, výstuž päty, anatomicky tvarovaná antibakteriálna vkladacia stielka zabezpečia dieťaťu pohodlie a pocit bezpečnej chôdze a zohľadňujúc anatomické zvláštnosti detskej nohy aj ich zdravý vývoj. Pri výrobe zvršku a stielky obuvi sú použité len vodou riediteľné lepidlá, teda lepidlá bez obsahu organických rozpúšťadiel.Celý zvršok obuvi je vyrobený zo štyroch, prípadne viac farieb hladkej lícovej kože Nappa, ktorej povrchová úprava zvyšuje odolnosť a úžitkové vlastnosti obuvi predovšetkým pri daždivom a vlhkom počasí a zjednodušuje ošetrovanie a čistenie obuvi. Zvýšený okraj podošvy s prekrytím špice obuvi takisto zabezpečia lepšiu odolnosť voči premočeniu, znečisteniu a poškodeniu zvršku obuvi. Obuv má certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho bola posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a špecialistov na výrobu obuvi, na základe čoho získala licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".Je určená predovšetkým do exteriéru.

 

Pri kúpe tejto obuvi si môžete byť istý, že ste pre pohodlie, bezpečnosť a zdravý vývoj nôžky Vášho dieťatka urobili správny krok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia